ul. Kijowska 7c
91 422 32 84 kontakt@spas-combat.pl
Zamów u nas!

Louisan spędzi resztę roku 2020 w radości, ponieważ pierwszy legalny punkt sprzedaży medycznej marihuany w hrabstwie rusza pełną parą

W weekend w St. Louis County zaobserwowano dużą rzecz z radosnymi twarzami: Dyspensarium, które otrzymało pozwolenie na sprzedaż legalnej marihuany, zaczęło ją sprzedawać w zeszłym tygodniu. Dzięki temu pacjenci nie będą musieli jechać do Illinois, aby kupić medyczną marihuanę, ponieważ wskoczenie do Manchesteru załatwi sprawę.

N'Bliss (1266 Old Orchard Center, Manchester; 314-627-2499) dispensary stał się pierwszą placówką z medyczną marihuaną, która obsługuje pacjentów z receptą na marihuanę w Missouri, i nie tylko w Missouri.


Licznik rozpoczął pracę o 9 rano w sobotę, a dyspensarium zobaczyło dwie ogromne linie wychodzące przez drzwi. Pierwszego dnia pierwsza partia zamówień zgłosiła trzy godziny oczekiwania, ale to wydawało się zwiastunem. Ostatni odcinek oczekiwania może trwać nawet pięć godzin w przyszłości.

Marihuana dla dorosłych i do użytku rekreacyjnego jest nielegalna w Missouri. Medyczna marihuana jest legalna przy spełnieniu pewnych warunków. Pacjenci z kwalifikowanymi schorzeniami mogą legalnie zaopatrywać się w zioło w tym stanie.

Trzygodzinna kolejka była jednak bardzo długim okresem oczekiwania na medyczną marihuanę w celu zneutralizowania dolegliwości w Missouri. Prawo pozwala pacjentom na zakup legalnej, medycznej marihuany od lata ubiegłego roku. Mimo to, brak dyspenserów we wschodnio-centralnej części Missouri powstrzymał pacjentów przed czerpaniem korzyści z legalizacji.

Półtora roku temu hrabstwo zalegalizowało medyczną marihuanę pod jednym warunkiem. Każde zalecenie musiało być wydane przez licencjonowanych lekarzy i poradnie. N'Bliss, licencjonowana poradnia, uruchomiła swoją pierwszą kasę dzięki osobie, która przeżyła raka. i pielęgniarką, która była jego żoną.

W pełni funkcjonalne dyspensaria przyczyniły się do rozwoju Missouri na więcej niż jeden sposób. Oprócz korzyści korzyści medycznych, będą one dodawać do skarbca hrabstwa dzięki zebranym podatkom.

Na początku tego roku, Illinois, które dzieli granicę z Missouri i ma mniej regulacji dotyczących marihuany, przeszło przez masowy skok w skarbcu usług społecznych. Sąsiad Missouri, który zezwala na rekreacyjną marihuanę, zebrał 75 milionów dolarów w ciągu pierwszych dwóch miesięcy legalizacji chwastów.

Jedyne dwa miejsca w Missouri, które obecnie sprzedają produkty THC to N'Bliss z siedzibą w Manchesterze i Ellisville (15396 Manchester Road, Ellisville; 314-627-2699). Firma stwierdza w swoim oficjalnym komunikacie o uruchomieniu, że obecnie ma nieprzetworzony przepływ, ale doda pełne uzupełnienie produktu THC w nadchodzącej przyszłości.

Obie lokalizacje posiadają CBD w swoich sklepach, jednak konsument nie musi posiadać karty identyfikacyjnej marihuany, aby zakupić produkty z CBD.

Oczekuje się, że w tym tygodniu w Missouri powstaną nowe dyspensaria, aby dotrzeć do jak największej liczby pacjentów szukających medycznej ulgi. Obecnie, tylko N'Bliss produkuje ten zapas. Pierwsza dyspensa w pakiecie wprowadziła limit kupna do jednej uncji "zioła" na pacjenta, a sklep ma dopiero pojawić się z produktami THC, takimi jak edibles.

Idąc za trendem, N'Bliss pozwala poszukiwaczom ulgi kupować i rezerwować swoje wybory online, a następnie przyjść po usługę pakowania i odbierania. Możesz uderzyć do sklepu internetowego, aby zamówić swoje zalecane produkty CBD.

Aby Twoje długie oczekiwanie było warte każdej sekundy, odwiedź nblisscannabis.com i odpowiedzieć na wszystkie twoje głody związane z medyczną marihuaną za jednym zamachem.


Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]