ul. Kijowska 7c
91 422 32 84 kontakt@spas-combat.pl
Zamów u nas!

Jak uzyskać receptę na medyczną marihuanę w Kanadzie?

W przeciwieństwie do nielegalnej marihuany z nieprawidłowym poziomem THC, medyczna marihuana jest używana wyłącznie do celów zdrowotnych. Lekarz musi ją przepisać jako część planu leczenia, aby kontrolować ból, łagodzić nudności lub leczyć utratę apetytu. Ważne jest, aby pamiętać, że marihuana jest substancją silnie odurzającą i uzależniającą, dlatego jej dostęp i stosowanie w celach medycznych jest w Kanadzie ściśle regulowane. W dniu 11 sierpnia 2015 roku, Health Canada wzmocniła swoje środki kontroli dzięki Cannabis for Medical Purposes Regulations. (ACMPR).

Najlepszą rzeczą w uzyskaniu recepty na medyczną marihuanę jest to, że będziesz miał bezpieczny dostęp do wysokiej jakości marihuany z rządowych dyspensariatów, które otrzymały licencję na produkcję i sprzedaż legalnej marihuany. Marihuana, która jest przetwarzana do celów medycznych jest zazwyczaj bezpieczna i można jej zaufać przez cały czas. Jeśli jesteś przekonujący, możesz przekonać Health Canada, aby przyznało ci licencję na uprawę ograniczonej ilości marihuany w szklarni. Jednakże, najlepiej byłoby, gdybyś poparł się receptą od tego samego lekarza.

Jak więc uzyskać receptę na marihuanę w Kanadzie? Cóż, sprawdź następujące kroki:

SPIS TREŚCI

  • 1. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia
  • 2. Zapewnij sobie niezbędne dokumenty medyczne
  • 3. Zarejestrować się jako pacjent u licencjonowanego producenta (LP)
  • 4. Zakup medycznej marihuany

1. Konsultacja z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia

Ponieważ wszystko to dotyczy opieki zdrowotnej, pierwszym krokiem będzie oczywiście konsultacja z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia, który jest dobrze zorientowany w historii twojego zdrowia. Jeśli masz oddanego lekarza rodzinnego, będzie on najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o określenie właściwego szczepu dla Twojej opieki zdrowotnej. Zalecamy, abyś udał się do lekarza, który jest otwarty i chętny do angażowania się w sprawy konopi, ponieważ nie wszyscy z nich popierają leczenie konopiami.
Jeśli Twój lekarz odmówi Ci wsparcia, zawsze możesz się odwołać po zebraniu odpowiednich dowodów i informacji, dlaczego tego potrzebujesz. Krótko mówiąc, im więcej dowodów przedstawisz, tym większe są szanse, że któryś z lekarzy się do tego przychyli.

2. Zabezpiecz niezbędne dokumenty medyczne

Kiedy już zostaniesz zatwierdzony do leczenia marihuaną, Twój lekarz wypełni dokument medyczny, który upoważnia Cię do zakupu w każdym licencjonowanym punkcie sprzedaży. Licencja będzie zawierać podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, fizyczny adres lekarza, dzienna dawka marihuany, do której jesteś uprawniony, oraz okres użytkowania. Dawka jest zazwyczaj wyrażana w gramach.

3. Zarejestruj się jako pacjent u licencjonowanego producenta (LP)

Następnym krokiem będzie rejestracja u licencjonowanego producenta, który jest ściśle regulowany przez Health Canada. Licencjonowany producent będzie potrzebował jedynie oryginalnego dokumentu medycznego i prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego, które można pobrać z ich stron internetowych. W tym momencie będziesz mógł również wybrać opcję płatności, którą w większości przypadków są karty kredytowe.

4. Kupowanie medycznej marihuany

Ostatnim krokiem będzie zakup dawek medycznej marihuany. Licencjonowani producenci sprzedają różne szczepy z różnymi poziomami CBD i THC. Będziesz mógł kupić tylko to, co twój lekarz zatwierdził w pierwszym kroku.

Uzyskanie licencji na przepisywanie medycznej marihuany w Kanadzie jest proste. Pamiętaj, że możesz również uprawiać ją na małą skalę na swoim podwórku z odpowiednią dokumentacją. W oparciu o twoje potrzeby i receptę, możesz prawidłowo ocenić, która z opcji jest tańsza, a która tańsza, pomiędzy uprawą a zakupem. Cóż, wybierz najtańszą opcję, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę dolarów!Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]