ul. Kijowska 7c
91 422 32 84 kontakt@spas-combat.pl
Zamów u nas!

Top-Rated Cannabis Influencers Making the Headlines In 2019

Wnioski: Marihuana stała się pełnoprawną gałęzią przemysłu, a wraz z nią jej marketing. Od gwiazd muzyki pop po bogów rapu, jest wiele popularnych osobistości, które przyjęły marihuanę na platformach mediów społecznościowych. Ich zwolennicy to armia, do której może dotrzeć każda firma. Oto lista naszych najlepiej ocenianych influencerów konopi, którzy regularnie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Są oni liderami społeczności konopi, a produkty, które popierają, zdecydowanie zyskują dużą popularność wśród społeczności konopi.

Marihuana jeszcze nigdy w historii nie była tak popularna jak teraz. Dzięki jej właściwościom leczniczym, ludzie nie cofną się przed niczym, aby położyć ręce na tym ziole. W rezultacie rządy różnych krajów świata zmieniają swoje stanowisko w sprawie legalności konopi indyjskich..

Ale najbardziej interesująca jest siła marketingowa najlepszych influencerów CBD. Są to znane osobistości i marki, które przesuwają granice marihuany. Posiadają oni pokaźną bazę fanów kochających konopie indyjskie na różnych platformach mediów społecznościowych. Omawiają tam kwestie, problemy, rozwiązania, sugestie, rodzaje, zastosowanie, korzyści i wyzwania związane z marihuaną.

Poniżej znajdują się niektóre z najwyżej ocenianych influencerów marihuany w 2019 roku.

SPIS TREŚCI

 • 10 influencerów marihuany w mediach społecznościowych
  • Snoop Dogg (Stany Zjednoczone)
  • Jessica Catalano (Stany Zjednoczone)
  • Dr. Sanjay Gupta
  • Coral Reefer (Stany Zjednoczone)
  • Trippy.Treez (Stany Zjednoczone)
  • The Budd (Stany Zjednoczone)
  • CustomGrow420
  • Charlo Greene (Alaska, Stany Zjednoczone)
  • Aaron Justis (Stany Zjednoczone)
 • Myśl końcowa

10 Marihuana Influencers na Social Media

W nieszczególnej kolejności, mamy niektóre z najbardziej znanych influencerów marihuany Instagram ma na swojej platformie.

Wiz Khalifa (Stany Zjednoczone)

Pochodzący z USA, Whiz Khalifa jest jednym z najbardziej znanych raperów w świecie muzyki hip-hop. Khalifa jest zagorzałym zwolennikiem marihuany. Od wielu lat opowiada się za używaniem marihuany. Swoją osobowość buduje wokół konsumpcji marihuany, a świadczyć o tym mogą jego piosenki.

Snoop Dogg (Stany Zjednoczone)

Również pochodzący z USA, nie można wspomnieć o legendach muzyki hip hop bez wymienienia nazwiska Snoop Dogg.

Snoop jest odnoszącym sukcesy raperem i znanym nazwiskiem w branży przemysł konopi. Snoop jest jednym z najbardziej znanych influencerów CBD, których Instagram ma na swojej platformie. Fakt, że Snoop ma bazę zwolenników, która wynosi około 30 milionów na Instagramie, można zrozumieć ogromny wpływ, jaki wywiera, jeśli chodzi o marihuanę.

Jessica Catalano (Stany Zjednoczone)

(Źródło obrazu: https://www.instagram.com/p/BEokOBtRgQn/)

Jeśli szukasz jednego z najbardziej szanowanych i renomowanych szefów kuchni marihuany w USA, właśnie ją znalazłeś; Jessica Catalano.

Jessica stworzyła dokumenty, w których próbuje tworzyć różne formy dań na bazie konopi. Jej baza fanów bardzo się powiększyła, ponieważ wciąż podkreśla swoją miłość i oddanie marihuanie, łącząc ją z doświadczeniem w kuchni.

Jessica jest jedną z pierwszych i najbardziej doświadczonych kucharek na Instagramie. W rezultacie, zyskała przydomek "OG marihuana Chef". Ma ponad 15 000 obserwujących na Instagramie. Więc jeśli chcesz znaleźć jedne z najlepszych potraw inspirowanych marihuaną w Internecie, odwiedź stronę Jessiki Catalano na Instagramie.

Dr. Sanjay Gupta

Jeśli interesujesz się medyczną marihuaną i chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z CBD., śledź Dr. Sanjay.

Dr Sanjay jest słynnym neurochirurgiem w liście płac CNN. On pracuje z popularnej sieci News Network jako ich numer jeden główny korespondent medyczny. Doświadczenie i ciężka praca Sanjay'a jako korespondenta medycznego przyniosły mu nagrodę Emmy podczas pracy dla CNN.

Zanim Sanjay stał się influencerem marihuany, którym jest dzisiaj, w 2009 roku wypowiedział się przeciwko stosowaniu tego zioła. Jednak po wielu badaniach, Sanjay odkrył, że istnieje wiele medycznych i naukowo udowodnionych korzyści związanych z używaniem marihuany. Natychmiast zmienił zdanie na temat tego zioła i publicznie napisał, aby zmienić swoje wcześniejsze twierdzenia na temat marihuany.

Od tego czasu dr Sanjay kontynuuje swoją pracę na rzecz marihuany. Otwarcie zabiega o globalną legalizację tego zioła i obecnie edukuje ludzi na temat pozytywnych skutków marihuany. Z ponad 26.000 obserwujących na Instagramie; Sanjay jest jednym z najlepszych influencerów CBD na Instagramie.

Coral Reefer (Stany Zjednoczone)

Cora Reefer jest słynnym ambasadorem marihuany dla kobiet. Ma kanał na YouTube, który uczy ludzi, aby dowiedzieć się więcej o konopiach indyjskich i ich użyciu. Coral Reefer dzieli się również wiadomościami na temat marihuany na News Nug i zamieszcza kilka filmów na różne tematy związane z konopiami indyjskimi. Obecnie Coral Reefer ma ponad 115 000 zwolenników i subskrybentów na swojej stronie na YouTube i Instagramie.

Trippy.Treez (Stany Zjednoczone)

(Źródło obrazu: https://www.instagram.com/p/Bf9-P2ElPi5/)

To, że ktoś porzucił pracę w księgowości i stworzył zawód z pasji do marihuany pokazuje, że marihuana jest tak silnym ziołem. To jest właśnie to, co zrobił Trippy. Treez.

Trippy. Treez jest księgowym, wydawcą, pisarzem i jednym z najlepiej ocenianych influencerów CBD, jakimi może pochwalić się Instagram. Jej baza zwolenników liczy ponad 150 000 fanów. Ma również kanał na YouTube, który poświęca różnym treściom związanym z konopiami indyjskimi i ma ponad 70 000 subskrybentów.

The Budd (Stany Zjednoczone)

Kanał YouTube z siedzibą w Los Angeles jest formalnie nazywany "Buddfeed". Omawia wszystko, co jest związane z konopiami indyjskimi. Jest to kanał top influencerów, który posiada również blog, na którym umieszcza artykuły o marihuanie, a także PODcastoraz świetny profil na Instagramie, który może pochwalić się ponad 200 000 oddanych followersów.

CustomGrow420

Trudno jest pokonać kanał influencera na YouTube z tak dużą liczbą subskrybentów. CustomGrow420 ma do 1,7 miliona subskrybentów na YouTube. Jego profil na Instagramie, gdzie zamieszcza treści na temat marihuany, ma ponad 400 000 obserwujących. Jeśli szukasz wiarygodnego kanału i influencera, który skupia się głównie na uprawie marihuany, CustomGrow420 jest najlepszym wyborem.

Charlo Greene (Alaska, USA)

Charlo Greene, niegdyś prezenterka wiadomości w telewizji KTVA, zyskała ogólnokrajową sławę, kiedy rzuciła pracę, aby spędzać więcej czasu z marihuaną. Incydent wydarzył się podczas programu telewizyjnego na żywo, w którym mówiono o Alaska Cannabis Club.

Charlo Greene, która z radością opowiadała o marihuanie, zaskakująco ujawniła, że jest właścicielką i operatorem klubu marihuany, o którym mowa. Stwierdziła, że planuje poświęcić więcej czasu na zostanie działaczem na rzecz reformy konopi w stanie Alaska. Natychmiast zyskała sławę, ponieważ rzuciła pracę reportera, mówiąc na żywo na antenie: "Pieprzyć to, odchodzę!".

Dziś Charlo Greene poświęca więcej czasu na "The weed show", czyli jej program, w którym edukuje ludzi na temat używania marihuany.

Aaron Justis (Stany Zjednoczone)

(Image Source: https://www.instagram.com/p/BJ8KQWNBeuF/)

Oto reformator prawa narkotykowego z ogromnym dorobkiem na swoim koncie. Aaron Justis jest znanym przedsiębiorcą zajmującym się marihuaną, który włożył swoją wiedzę w pomoc ludziom w uświadomieniu sobie pozytywnych skutków stosowania marihuany. Jego praca w znacznym stopniu przyczyniła się do powszechnej legalizacji i używania marihuany w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Justis prowadzi popularny punkt sprzedaży marihuany, który nosi nazwę "Buds & Roses". Ten wielokrotnie nagradzany sklep znajduje się w Los Angeles i jest przykładem pragnienia Justisa, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce zakupów marihuany. Z ponad 180.000 zwolenników, Aaron Justis jest wśród najlepszych influencerów CBD, Instagram jest dumny z tego, że ma.

Myśl końcowa

Influencerzy to ludzie lub firmy, które przesuwają granice biznesu konopi indyjskich. Nie tylko pozwalają ci wiedzieć, co lub gdzie kupić, ale pomagają w marketingu twoich produktów, jednocześnie edukując cię w zakresie najlepszych praktyk związanych z konopiami indyjskimi. Jeśli jesteś zainteresowany marihuaną, śledź każdego z tych influencerów, aby dowiedzieć się więcej.