ul. Kijowska 7c
91 422 32 84 kontakt@spas-combat.pl
Zamów u nas!

Dlaczego Dart One Hitter stał się popularny wśród ludzi

Single-hitter to mała, specjalnie wykonana fajka z wąską, ekranowaną miseczką, przeznaczona tylko do pojedynczego wdechu, "uderzenia" lub "puffu". W misce znajduje się spalony kwiat marihuany, tytoń lub inny suszony, niesłodzony produkt ziołowy. Miska jest zaprojektowana jako szeroka, aby zwiększyć przepływ powietrza przez wąski otwór narzędzia.

Wśród wszystkich single-hitter na rynku dostępnych dzisiaj, The Dart One Hitter stał się popularny wśród ludzi, a oto kilka powodów dlaczego:

Przenośność

Ponieważ hitter jest zaprojektowany, aby być lekki, może być wygodnie przenoszone w kieszeni, torebce lub plecaku. Tak więc, niezależnie od tego, gdzie idziesz, możesz użyć tego do palenia każdego rodzaju jointa.

Niektórzy ludzie są zniechęceni do palenia w dogodnym dla siebie miejscu z powodu kłopotów związanych z koniecznością spakowania kilku sztuk, a następnie złożenia ich w celu przygotowania się do sesji palenia. Na przykład, szisza lub bonga składają się z różnych części, które trzeba złożyć, a także z procesów, które trzeba wykonać, takich jak dodanie aromatu i wody. W rezultacie cały proces palenia staje się dość niewygodny.

Jednak Dart One Hitter, oprócz tego, że jest przenośny, nie wymaga od użytkownika składania kilku części.

Natychmiastowe uderzenie

Palenie blunta wymaga ciągłego palenia, aż do momentu, gdy poczujesz uderzenie, które w końcu nadejdzie. Oznacza to, że musisz mieć czas potrzebny na palenie, co nie zawsze jest możliwe i może być frustrujące.

Paląc DART one hitter, nie musisz się martwić, czy uda Ci się wyczyścić swój napięty grafik. Fakt, że wystarczy jeden wdech, aby cieszyć się efektem, oznacza, że jest to wygodne narzędzie do palenia, które pozwala przejść przez cały dzień bez konieczności planowania sesji palenia.

Co więcej, intensywny haj, który można poczuć podczas używania Dart One Hitter, odpowiada wypaleniu całego blanta. Pojedynczy wdech oznacza, że możesz przejść przez cały dzień doświadczając uderzenia, które zajęłoby ci trzy razy więcej czasu podczas palenia blanta.

Kontrola spożycia marihuany

Palenie One Dart Hitter może drastycznie zmniejszyć spożycie jointów. Dzieje się tak dlatego, że narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby zawierało określoną ilość marihuany, którą będziesz wdychać za jednym razem.

Kiedy palisz jointa lub bonga, nie wiesz, ile marihuany przyjmujesz podczas jednej sesji. Wdychanie zbyt dużej ilości marihuany podczas jednej sesji może powodować dyskomfort i może zaszkodzić Twoim płucom i gardłu.


Dyskretny

Podczas korzystania z Dart one hitter, możesz łatwo uzyskać swoją poprawkę, nie zauważając nikogo innego. Jest to możliwe dzięki możliwości przenoszenia i pojedynczej inhalacji.

Niektórzy ludzie nie doceniają osób, które składają sprzęt do palenia lub palą marihuanę w ogóle. Być może są oni wciąż pod wpływem mitów na temat marihuany, które zostały obalone przez fakty na jej temat.

Dzięki Dart One Hitter możesz odsunąć się od ludzi i nikt nie będzie się zastanawiał, gdzie jesteś, ponieważ nie spędzisz z nimi dużo czasu.

Bezwonne palenie


Innym czynnikiem, który sprawia, że ludzie wahają się przed paleniem, jest nieprzyjemny zapach, który temu towarzyszy. Dart One Hitter eliminuje jednak kilka wydechów, które występują w innych urządzeniach, co oznacza, że w powietrzu prawie nie ma dymu.

Jeśli palisz w pobliżu ludzi, również nie musisz się martwić o zapach uciążliwe ich. W związku z tym, minęły już czasy, kiedy palenie w łazience było rozważane, aby móc rozpylić odświeżacz powietrza w celu ukrycia nieprzyjemnego zapachu.

Oszczędność zapasów

Podczas palenia marihuany przy użyciu blunta, wiele jej zawartości jest marnowane w trakcie całego procesu. Część marihuany marnuje się podczas sortowania zawartości do zwijania. Na końcu blunta znajduje się płomień, który trzeba zgasić wraz z pozostałą marihuaną, której nie można już palić.

Dart One Hitter umieszcza jednak całą trawkę w misce, co oznacza, że będziesz mógł się nią cieszyć bez marnowania. To sprawia, że Dart One Hitter jest pomysłowy nie tylko pod względem zawartości, ale również pod względem finansowym.

Bezpieczny w użyciu

Dart One Hitter jest bezpieczny w użyciu, ponieważ został zaprojektowany w taki sposób, że nie ma otwartego płomienia. Podczas palenia blunt, można się oparzyć, gdy osiągnie koniec blunt w kierunku płomienia. Ponadto, twoje usta i palce mogą mieć ślady spalania w próbie palenia całego zioła.

Inną rzeczą, która czyni Dart One-Hitter bezpiecznym jest to, że ponieważ nie ma otwartego płomienia, nie musisz się martwić o gaszenie płomienia, co pomaga uniknąć wypadków związanych z pożarem.

Stylowy

Dart One Hitter jest stylowy i komplementy swój niepowtarzalny styl. Można je dostać w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Z drugiej strony, blunt nie ma żadnego stylowego elementu, ponieważ jest po prostu środkiem do celu.

Samodzielne palenie

Palenie blanta z rówieśnikami może być przyjemne, jeśli chcesz się zabawić w towarzystwie. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy po prostu chcesz się cieszyć blantem samemu, ale nie możesz tego zrobić ze względu na towarzystwo.

Konstrukcja Dart One Hitter umożliwiająca pojedynczy wdech oznacza, że nie możesz dzielić się swoim zielem. Jeśli jesteś w pobliżu rówieśników, oni również zauważą, że nie mogą wziąć udziału w twojej sesji. W ten sposób można cieszyć się sesją palenia solo, nie martwiąc się o puffing i passing.

Konstrukcja umożliwiająca palenie w pojedynkę zapewnia również higienę palenia. Palenie blanta wśród rówieśników jest społecznie akceptowalne, ale jest to jeden z najszybszych sposobów na rozprzestrzenianie zarazków. Jeśli twój rówieśnik ma grypę, na przykład, dzielenie jointa zwiększa szanse na złapanie przeziębienia z powodu kontaktu z nim.

Wnioski

Dart One-Hitter ma kilka zalet w porównaniu do innych gadżetów do palenia i blunt. Jest przenośny i jest zaprojektowany w sposób, który pomaga cieszyć się intensywne i natychmiastowe trafienie. Masz również kontrolę nad ilością zioła, które można wziąć w porównaniu do palenia blunt.

Proces palenia jest dyskretny i bezwonny, co oznacza, że otoczenie nie jest zbytnio zaniepokojone. Brak otwartego płomienia sprawia, że Dart One jest bezpieczny w użyciu, stylowy i można cieszyć się zioło na własną rękę.